Renk ve beyazlık ölçümü konularında rengarenk hizmet çeşitliliği.

Herkes renkleri farklı şekilde algılar. Bu nedenle renkleri objektif olarak belirlemek ve gerektiğinde kıyaslayabilmek önemlidir. Renk ve beyazlık ölçümü incelemelerimizle objektif renk ölçüm değerleri, beyazlık derecesi belirlemesi ve ayrıca renk ve beyazlık derecesi farklarından faydalanırsınız. Ek olarak örneğin ikaz renklerinin parlaklık yoğunluğunu ölçmekte ve kamuflaj renklerinde yansıtma ölçümleriyle renklerin kızılötesi alandaki görünürlüğünü belirlemekteyiz.

Hangi renk olduğu önemli değil: Hohenstein uzmanlığıyla tekstil ürünlerinizin geleceği artık gri değil.

Renk ve beyazlık ölçümü incelemeleri.

Renk ölçüm değerlerini ve renk farklarını CIElab renk odasına benzer bir yer olarak burada belirlemekteyiz. Ayrıca beyaz ve floresanlı numunelerin beyazlık kalitesini de belirliyoruz. Bu test özellikle aşağıdaki durumlar için uygundur:

  • Her türlü tekstil ürün: Kurumsal moda, geri kazanılabilir tekstiller, kıyafetler vs.
  • Düz plastik, kağıt ve cilalı yüzeyler
  • Kompakt tozlar ve sarılı iplikler
  • Sıvı veya akışkan ürünlerle kombine / etkileşimli tekstiller

Kalibrasyon standartları.

Hohenstein beyazlık skalası, renk ölçüm cihazının aydınlatma ünitesindeki UV oranının kalibrasyonu için kullanılır; böylece floresanlı beyaz numunelerin beyazlık derecesi tekrarlanabilir olarak ölçülebilir.

Bunun için gerekli önkoşul, ideal ve yeniden üretilebilir aydınlatma şartları oluşturmak için renk ölçüm cihazının aydınlatmasındaki UV oranını koruyan Hohenstein aydınlatma kontrol numuneleridir.

İndirmeler