Türkiye
Americas
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
中国
close

Sürdürülebilir­li­ği­niz güçlü bir partneri hak ediyor.

Pazar araştırmaları şunları belgeler: Sürdürebilirlik, günümüzde rekabet alanında önemli bir argümandır ve gelecekte de bu şekilde olmaya devam edecektir. Küresel çapta kabul görmüş çevre performans sertifikasyonları ile işletmeniz için yüksek katma değer sağlayın. Hohenstein ile uygulamalarınızda, sürecin tamamında size eşlik eden uluslararası alanda tanınmış bir partnerden faydalanın.

STeP by OEKO-TEX® ile sürdürülebilirlik.

STeP by OEKO-TEX® sertifikasyonu sayesinde, tekstil zinciriniz ve üretim sahalarınızda sürdürülebilir üretim ve çalışma koşullarının sürekli olarak uygulanması ve devamlı optimizasyonu için sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Kapsamlı STeP by OEKO-TEX® sertifikasyonu kimyasal madde ve kalite yönetimi, sosyal çalışma koşulları, ekolojik üretim proseslerine ilişkin aşağıda belirtilen minimum gerekliliklerin yanı sıra başka modüller de içermektedir:

  • Öngörülen sınır değerlere uygunluk (atıksu, emisyonlar, egzoz havası, atık, vb.)
  • Modern üretim teknolojisinden faydalanma
  • Etkili kaynak kullanımı
  • Karbon ayak izinin azaltılması
  • Tüm çevre koruma önlemlerinin hedeflenen şekilde koordine edilmesi ve sistematik bir şekilde uygulanması için mevcut çevre yönetim sistemlerinin uygulanması

Firmanız için kârlı bir avantaj: STeP sertifikasyonu çerçevesinde, halihazırda sağlanmış kanıtları ve sertifikaları tasdik ediyor, sertifika edinme sürecini kolaylaştırıyoruz.

İndirmeler