Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Optimum tedarikçi müşteri ilişkileri için inspection ve denetimler.

Bileşenler, yöntemler, tesisler, iş akışları veya sistemler: Tekstil zinciri uzun ve karmaşıktır ve bundan dolayı da hatalara karşı hassastır. Yerinde yapılan kontrollerle üretim akışlarındaki hataları erkenden görebilir ve buna bağlı maliyetleri önleyebilirsiniz.

Hohenstein size farklı gözetim modülleri sunar ve bunların yardımıyla tüm üretim aşamalarında proses hataları ortadan kaldırılabilir. Bu da size yüksek ürün kalitesi sağlar.

İş güvenliği ve çevre koruma yasalarına uygunluk söz konusu olduğunda da denetçilerimiz size en iyi şekilde hizmet sunar. İşletme denetimiyle şirketinizin pazardaki sınırlarını daha güçlü bir şekilde belirleme ve kendinizi konumlandırma imkanına sahip olursunuz - örneğin OEKO-TEX® STeP uyarınca sertifikasyonla çevreye uygun sosyal sorumluluk kapsamında tekstil üretimi veya RAL kalite işareti 992 ile uygun çamaşır bakımı için uygunluğunuzu denetleyebilirsiniz.

Yerinde denetimlerimiz için çeşitli denetim modülleri mevcuttur.

Üretim öncesi kontrol (Pre-Production Check)

Malzeme ve aksesuarların yasal gereklilikleri sağladığına ve zararlı maddeler ile tekstil teknolojisi ile ilgili kalite parametrelerine uygunluğunu kontrol etmek için üretim öncesi numune alımı.

Üretim esnasında kontrol (During-Production Check)

Üretim düzeyi yaklaşık %20'ye geldiğinde devam eden üretimde yerinde gözetim; örnek uygunluğunun doğrulanması, DIN ISO 2859-1’ e göre prosesi, ölçü tutarlılığı, ağırlık ve etiketleme kontrolü. Hohenstein laboratuvarlarında kimyasal ve tekstil teknolojisi parametrelerine ilişkin kontrol için numune alımı.

Son kontrol Final (Random Check)

Üretim düzeyi yaklaşık %80 - 100'e geldiğinde yerinde gözetim. Üretim miktarı, örnek uygunluğu DIN ISO 2859-1’ e göre prosesi, ölçü tutarlılığı, ağırlık, ambalaj, etiketleme, EAN kodları ve sevkiyat kolilerinin asortisi kontrolü.

Tek bakışta avantajlarınız.

  • İlgili ülke dilinde yerel uzmanlarımız tarafından inspection ve denetimler
  • Üretim akışındaki hatalar erkenden tespit edilir ve bundan kaynaklanan maliyetler önlenir
  • Kalitenin güvence altına alınması
  • Teslimata uygunluğun ve olası eksik teslimat miktarlarının zamanında tespiti
  • Ürünlerin pazarlanabilirliğine ilişkin mümkün olan en yüksek güvence

İndirmeler