Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Mükemmel fit için kalıbı sizinle birlikte geliştiriyoruz

Gelecekteki koleksiyonlarınız için en uygun baz kalıba yatırım yapın. Kalıp geliştirme, kalıp teknolojisi ve kalıp optimizasyonunda uzun yıllara dayanan endüstri deneyimine sahip uzmanlarımız size kapsamlı ve yetkin bir şekilde destek verir.  Kalıp yapımı ve arzulanan kalıbın istediğiniz desen yardımıyla tasarım fikirlerinizi gerçekleştirebilmeniz için size desen oluşturma ve işleme için ipuçları ve püf noktaları veriyoruz. Kullanılan CAD sistemine bağlı olarak, baştan itibaren sizinle ve üreticilerinizle birlikte çalışıyoruz ve ilk modelinizin yanı sıra derecelendirme ve kesiti oluşturuyoruz. Sonraki adımlarda, modelimiz ve üretim modellerimiz, başarılı üretim olgunluğu için ideal ön koşulları oluşturur.

Modelleri, vücut ölçü tablonuza veya Alman serisi "SizeGERMANY" ölçülerine göre taslak (siluet) gereksinimlerinize göre tasarlıyoruz.

İyi bir kalıp için asla geç değildir

Kalıp hizmetimiz aynı zamanda bayan dış giyim, erkek modası, çocuk giyim ve ev tekstili alanlarında mevcut olan temel ve model kalıplarınızın düzeltilmesi ve optimizasyonunu da içermektedir. Bu kapsamda beden setlerinizi ve tamamlanmış ölçü tablolarınızı da optimize edebiliriz. Bu şekilde, bireysel üreticilerinizden bağımsız olarak, tüm koleksiyonlardaki tüm ürünleriniz için tutarlı bir uyum sağlayabileceksiniz.

Uygun seminerler ve atölyeler

Sizlere ve çalışanlarınıza kalıp atölyeleri ve seminerlerde bilgimizi aktarmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. Size kendi kesim kalıplarınızı nasıl oluşturacağınızı, uyum problemlerini nasıl tanıyacağınızı, model kalıplarını nasıl tasarlayacağınızı ve üretim modelinize son düzeltmeleri nasıl ekleyeceğinizi gösteriyoruz.

Güvenilir vücut verileri

3D vücut tarayıcıları kullanan seri ölçümlerden elde edilen veriler veya Hohenstein ile bireysel olarak geliştirilen mevcut müşteri verileri, kalıp teknolojisi hizmetimizin temelini oluşturur. Bunlar, örneğin en son Alman SizeGERMANY ölçüm serisinden 13.000'den fazla erkek, kadın ve çocuğun vücut verilerini ve aynı zamanda büyük beden erkekler ve kadınlar veya 60 yaş üstü gibi özel hedef gruplar için güncel verileri içerir.

Tüm bedenlere uyar: Hohenstein Kalite Etiketi "Doğrulanmış Kütle Modeli"

Ürününüz "Doğrulanmış kütle modeli" kalite etiketine sahipse, müşterilerinizin ellerinde her bedende rahat ve görsel olarak çekici bir giysi tuttuğunu açıkça belirtmiş olursunuz. Ürünün hareket özgürlüğü kullanım alanına da uygundur. Bu kalite etiketi özellikle hazır giyim için uygundur.

İndirmeler