Türkiye
Americas
Bangladesh
中国
close

Tüketiciler satın alma kararlarını görünüş ve uyumdan daha fazlasına dayandırır. Tüketiciler, tercih ettikleri tekstil ve deri ürünlerinin çalışanlara, ailelerine ve çevre sağlığına zarar vermemesine de özen gösterirler. Tüketiciler doğru olanı yapmak isterler ancak bu faktörleri kendi başlarına değerlendiremezler. Bu konuda çözüm için markalara ve perakendecilere ihtiyaç duyarlar.

Aynı zamanda, üreticiler, markalar ve perakendeciler, tedarik zincirleri boyunca ürün yönetimi ve sorumlu üretim konusundaki çabalarını iletmek için şeffaf ve güvenilir bir araca ihtiyaç duyarlar.

STANDARD 100LEATHER STANDARD ve MADE IN GREEN by OEKO-TEX® ürün etiketleri, alıcılara bilinçli satın alma kararları için güvenilir yönlendirme sunar.

Sizin için çözümlerimiz:

STANDARD 100 by OEKO-TEX®

Tekstil ürünlerinizin zararlı maddeler için test edildiğine ve yasal gereklilikleri karşıladığına dair bağımsız kanıt sağlayarak B2B müşterileriniz ve tüketicilerinizle güven oluşturun.
Tüm detaylar

MADE IN GREEN by OEKO-TEX®

Tekstil ve deri ürünlerinizin zararlı maddeler açısından test edildiğini ve ayrıca doğrulanmış sosyal ve güvenli çalışma koşulları çerçevesinde çevre dostu üretim süreçleri kullanılarak üretildiğini alıcılara ve tüketicilere şeffaf bir şekilde gösterin.
Tüm detaylar

LEATHER STANDARD by OEKO-TEX®

Deri ürünlerinizin zararlı maddeler için test edildiğine ve yasal gereklilikleri karşıladığına dair bağımsız kanıt sağlayarak B2B müşterileriniz ve tüketicilerinizle güven oluşturun.
Tüm detaylar