Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Tüketicinin korunması ve ürün yönetimi için işaret sunuyoruz.

Hohenstein, OEKO-TEX® olarak bilinen Tekstil ve Deri Ekolojisi Alanında Uluslararası Araştırma Test Birliği’nin kurucu üyelerinden birisidir.Tüketicilerin satın alma kararları verebilmelerine yardım edebilmek için bir taraftan zararlı maddelere karşı test edilmiş tekstilleri ve deri ürünleri için ve diğer yandan zararlı maddeler testi dışında çevre dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen tekstil ürünlerine OEKO-TEX® ürün etiketleri vermekteyiz. Böylelikle etkili bir tüketici koruması ve tekstil tedarik zinciri boyunca sürdürülebirlir, sorumluluk sahibi bir üretim hakkında şeffaf bilgiler sunmaktayız.

Ürün etiketleri

Burada zararlı maddelere karşı test edilmiş tekstil ve deri ürünler için STANDARD 100 ve OEKO-TEX® LEATHER STANDARD ürün etiketlerimizi ve ayrıca sürdürülebilir şekilde üretilen her türlü tekstil ürünleri için OEKO-TEX® MADE IN GREEN etiketini bulabilirsiniz.

Ser­ti­fi­ka­lan­dır­ma­lar

OEKO-TEX® STeP ve OEKO-TEX® ECO PASSPORT sertifikalarımız zararsız kimyasalların kullanımı ve/veya çevre dostu üretim süreçleri ve adil çalışma koşulları için güvenilir ve bağımsız belgeler sunmaktadır.

Diğer hizmetler

Sürdürülebilirlik ile ilgili diğer OEKO-TEX® hizmetilerimiz; DETOX TO ZERO, OEKO-TEX® Alışveriş Kılavuzu ve myOEKO-TEX®.

OEKO-TEX® Etiket Kontrolü

Etiket Kontrolü, şirketlerin ve tüketicilerin verilen OEKO-TEX® sertifikalarının ve ürün etiketlerinin geçerliliğini kontrol etmelerini sağlar.