Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Ürün ve hizmetlerinizin özelliklerini öne çıkarıyoruz.

Tekstil yelpazesi sürekli olarak büyüyor. Bununla birlikte müşterilerin güven beklentisi de buna paralel olarak büyüyor:  Tekstillerin sağlık açısından sorunsuz ve istenilen özellik açısından yüksek kaliteli olduğundan emin olmak isterler. Müşterilerin satın alma kararları üzerinde bu durumun kayda değer bir etkisi bulunmaktadır.

Hohenstein kalite etiketi, OEKO-TEX® etiketi, UV STANDARDI 801 veya RAL kalite simgesi gibi ürün etiketleri tekstillerinizi veya tekstil ile ilgili hizmetlerinizin satışında üretici, marka şirketi veya perakendeci olarak size destek olur. Bağımsız etiketler ve sertifikalar, takdir edilen ürün özellikleri ve işlevlerinin güvenilir ve saygın bir kanıttır.

Tecrübemiz bir tesadüf değildir: Hohenstein, ürün sorumluluğunuzu yerine getirmeniz için pratik çözümler sunan birden fazla topluluğun kurucu üyelerinden biridir. Bunların arasında OEKO-TEX® topluluğu ve UV Radyasyonuna Karşı Uygulamalı Koruma üzerine Uluslararası Test Birliği yer alır.

Bununla beraber, Hohenstein kalite etiketimiz  yüksek tanınma değerine sahiptir ve son derece güvenilir olarak tanımlanır. Böylelikle tüketiciler de bunun bilincinde olup hızlı ve rahat bir şekilde ürünlerinizin yüksek kalitesinden emin olabilir.