Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Ürün ve hizmetlerinizin özelliklerini öne çıkarıyoruz.

Tekstil yelpazesi sürekli olarak büyüyor. Bununla birlikte müşterilerin güven beklentisi de buna paralel olarak büyüyor:  Tekstillerin sağlık açısından sorunsuz ve istenilen özellik açısından yüksek kaliteli olduğundan emin olmak isterler. Müşterilerin satın alma kararları üzerinde bu durumun kayda değer bir etkisi bulunmaktadır.

Hohenstein kalite etiketi, OEKO-TEX® etiketi, UV STANDARDI 801 veya RAL kalite simgesi gibi ürün etiketleri tekstillerinizi veya tekstil ile ilgili hizmetlerinizin satışında üretici, marka şirketi veya perakendeci olarak size destek olur. Bağımsız etiketler ve sertifikalar, takdir edilen ürün özellikleri ve işlevlerinin güvenilir ve saygın bir kanıttır.

Hohenstein Kalite Etiketi

Hohenstein Kalite Etiketi, titizlikle test edilmiş ve tanımlanmış asgari gereklilikleri karşılayan ürünler için verilir. Etiketimiz tüketicilere güvenilirlik ve kaliteli ürünlerin yüksek tanınırlığını ve iddialarımızın doğrulanmasını sunar..

A-Z'DEN TÜM KALİTE ETİKETLERİ

OEKO-TEX® STANDARD 100

OEKO-TEX® STANDARD 100, tüm işleme seviyelerindeki ham, yarı mamul ve mamul tekstil ürünleri ve bunların aksesuarları için küresel olarak standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir. Tüketiciler ve alıcılar için STANDARD 100 ürün etiketi, tekstil ürünlerinin zararlı maddelerden korunmak için katı küresel standartlara uygun olarak test edildiğinin güvenilir bir kanıtıdır.

TÜM DETAYLAR & GEREKLİLİKLER

OEKO-TEX® MADE IN GREEN

OEKO-TEX® MADE IN GREEN, güvenli ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında çevre dostu tesislerde üretilen her türlü tekstil ve deri ürünü için izlenebilir bir ürün etiketidir. MADE IN GREEN etiketi ayrıca tüketicilere tekstil veya deri ürünün zararlı maddelere karşı test edilmiş malzemelerden yapıldığı konusunda güvence verir.

TÜM DETAYLAR & GEREKLİLİKLER

OEKO-TEX® LEATHER STANDARD

OEKO-TEX® LEATHER STANDARD, tüm işleme seviyelerindeki deri ürünleri ve aksesuarları için bir ürün etiketidir. Tüketiciler ve alıcılar için LEATHER STANDARD ürün etiketi, deriden yapılmış ürünlerin zararlı maddelerden korunmak için katı küresel standartlara uygun olarak test edildiğinin güvenilir bir kanıtıdır.

TÜM DETAYLAR & GEREKLİLİKLER

UV STANDARD 801

UV STANDARD 801, giyim ve gölgelik tekstil ürünleri için dünyadaki en sıkı test ve sertifikasyon sistemlerinden biridir. Bu test prosedürü, insan cildini zararlı UV ışınlarından koruyan bir tekstilin UV koruma faktörünü (UPF) belirler. UV koruyucu tekstiller yeni durumlarında ve kullanımla ortaya çıkan gerilme ve stres simülasyonundan sonra test edilir (uygulama).

TÜM DETAYLAR & GEREKLİLİKLER

RAL kalite işareti 992

RAL-GZ 992 kalite işareti, çamaşırhanenin çamaşırları düzgün bir şekilde işlediğini ve liflere karşı nazik olduğunu belgelemektedir. RAL-GZ 992 kalite işareti şu anda Alman Profesyonel Tekstil Hizmetleri Sertifikasyon Birliği tarafından verilen dört farklı sertifikadan oluşmaktadır:

  • RAL GZ 992/1 Ticari ve Evsel Keten - Klasikler
  • RAL GZ 992/2 Sağlık Çarşafları - Hijyen Sertifikası
  • RAL GZ 992/3 Gıda İşleme İşletmelerinden Keten - Kanıtlanmış Hijyen
  • RAL 992/4 Bakım Evi Sakinlerinden Gelen Tekstil Ürünleri - Enfeksiyonu Önlemenin En İyi Yolu


TÜM DETAYLAR & GEREKLİLİKLER

Ürün etiketiniz için bir ortak olarak Hohenstein

Tecrübemiz bir tesadüf değildir: Hohenstein, ürün sorumluluğunuzu yerine getirmeniz için pratik çözümler sunan birden fazla topluluğun kurucu üyelerinden biridir. Bunların arasında OEKO-TEX® topluluğu ve UV Radyasyonuna Karşı Uygulamalı Koruma üzerine Uluslararası Test Birliği yer alır.

Bununla beraber, Hohenstein kalite etiketimiz  yüksek tanınma değerine sahiptir ve son derece güvenilir olarak tanımlanır. Böylelikle tüketiciler de bunun bilincinde olup hızlı ve rahat bir şekilde ürünlerinizin yüksek kalitesinden emin olabilir.