Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Ürünlerinizi normlara, standartlara ve yasal şartlara uygunluk açısından inceliyor ve değerlen­di­ri­yo­ruz.

Tekstil ürünleri pazara çıkmadan önce çok sayıda gerekliliği yerine getirmelidir. Bununla birlikte müşterileriniz ürününüzün gerekli ve istenilen talepleri ve belki de daha fazlasını sağladığından emin olmak ister.

Bu nedenle yasalar, normlar, uluslararası standartlar ve kendi kalite yönetmeliklerinize uyumluluğu belirlemek amacıyla sunduğumuz akredite laboratuvar testlerinin ötesinde müşterilerinize daha fazla güven veren kendi bünyemizde geliştirdiğimiz çok sayıda standart da sunmaktayız.

Bunların arasında örneğin tekstil ürünlerin leasing uygunluğuna ilişkin Hohenstein Kalite Standardı 701ff, Hohenstein Beyazlık Skalamızı, Hohenstein Hazır Ölçüm Tabloları uyarınca kalıp uygunluğunun değerlendirilmesi veya kıyaslamalı ürün testleri ile yıkama ve durulama maddelerinin değerlendirilmesi bunlardan sadece bir kaçıdır. Ürün ve süreçleri çok farklı kalite özellikleri ve fonksiyonları bakımından sertifikalandırıyoruz. 

Hohenstein sertifikasıyla veya Hohenstein Kalite Etiketiyle yetmiş yılı aşan tecrübemizden faydalanır ve böylece müşterilerinize güvenilir ve inanılır bir kalite belgesi sunabilirsiniz.