close

Aile yönetimindeki şirketimizde, kurucu ve mülkiyet sahibi Mecheels ailesinin temel değerleri başından beri Hohenstein Şirket Felsefesinin dayanaklarını oluşturur ve çalışanlarımızın birbirleriyle olan ilişkileri ile kalite, güvenilirlik ve bağlılık konusunda dünya çapındaki müşterilerimize olan bağlılığımızı şekillendirmeye devam etmektedir.

Ne yapıyoruz?

Hohenstein, tekstil ağırlıklı test, sertifikasyon ve araştırma alanlarında bağımsız ve tarafsız bir şirkettir. Şirketlere, tüm değer zinciri boyunca geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnsan ve çevre için tekstildeki yeniliklerin etkileyici imkanlarına inanıyoruz. Bu nedenle yeni ürünleri güvenli ve emin bir şekilde pazara sunulması için her gün tüm tutkumuzla çalışıyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

Kendimizi, test, sertifikasyon ve hizmet kapsamı dahil müşteriye özel, yenilikçi öneriler sunan, ileri görüşlü bir problem çözücüsü olarak görüyoruz. 75 yılı aşan tecrübemiz ve tekstil alanındaki uzmanlığımız sayesinde trendleri ve standartları belirliyoruz. Dünya çapında, kültürümüzü belirleyen unsurlar bilgi alışverişi, sürdürülebilirlik ve müşteri odaklılıktır.

İndirmeler