Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

İade sayınızı yarıya indirin ve üç farklı şekilde yararlanın.

Perakende sektöründeki en büyük zorluk “Müşterim doğru bedeni nasıl buluyor” sorusudur. Yüksek sayıda iadenin en yaygın nedeni, yanlış satın alınan bedenler ve uyum sorunlarıdır.

Bu kadar ileri gitmesine izin vermeyin - Hohenstein'ın fit ve kalıp optimizasyonu ile bu sorunu azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Ürün fikrinden pazar lansmanına kadar uzmanlığımızla size eşlik ediyoruz. Bu, kalıp teknolojisi ve fitting testleri alanlarındaki hizmetlerimizi gerektiği gibi seçip birleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ürün geliştirmenin hangi aşamasında olursanız olun, hizmetimiz size hedeflenen desteği sağlayabilir.

Bireysel hizmet paketlerini sizin için uyarlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hohenstein ile, 3D ile birlikte fit ve kalıp konusundaki uzun yıllara dayanan uzmanlığımızdan faydalanırsınız. En son 3D teknolojisini kullanarak vücut ölçülerini kaydediyor ve analiz ediyor, 3D olarak sanal vücut modelleri geliştiriyor ve size uygun bedeni üç boyutlu olarak görselleştiriyoruz.

Bir proje planlıyor ve uzman ekibimizden teknik giysi desteği mi istiyorsunuz? Tekstil, malzeme veya kalıp teknolojisi ile ilgili olup olmadığına bakılmaksızın: Proje uygulaması sırasında size tavsiye ve yardım konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İndirmeler