Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Sizin için tıbbi kompresyon tekstillerini test ediyor ve değerlendiriyoruz.

Tıbbi Kompresyon Çorapları için Tekstil Kalite İşareti Birliği’nin yetkili denetim kurumu olarak kompresyon ürünlerinin basıncını kendi geliştirdiğimiz HOSYcan test cihazı ile ölçüyor ve değerlendiriyoruz. Bu cihaz ile kompresyon tekstillerinin basıncı ve basınç akışı RAL-GZ 387, Bölüm 1, 2 ve 3 veya DIN 58133 uyarınca somut ve güvenilir bir şekilde test edilebilir ve beyan edilen kompresyon sınıflarına uygunluğu değerlendirilebilir. Değerlendirmelerimiz resmi sağlık sigortasının kabulü ve geri ödemeleri için esas olarak alınmaktadır (anahtar kelime: “yardım numarası”).

Uzun yıllara dayanan köklü bilgi birikimimizden faydalanın ve müşterilerinize ürünlerinizin tıbbi kompresyon etkisi için bağımsız bir kanıt sunun!

Neyi test ediyoruz?

Tekstilin belli uzuvlara basıncı, kendisinden beklenen etkiye bağlı olarak değişmektedir.
Burada belirleyici unsur RAL-GZ 387’de tanımlanan ve üretici tarafından hedeflenen basınç değerinin tekstil materyalinin tüm yüzey alanı boyunca yayılmasıdır.

  Sizin için şu ürünleri test ediyoruz:

  • Kolluklar ve bacak kompresif çorapları ve ayrıca çorap sistemleri
  • Ayak bilekleri, dizler, dirsekler ve el bilekleri için bandajlar
  • Yara kompresyonu için kıyafetler, gövde/beden için olanlar dahil

  Nasıl test ediyoruz?

  Kompresyon testi, HOSYcan sistemimiz ile tahribatsız ve test ürünü uzunluğunun tamamı üzerinde gerçekleştirilir. Böylelikle toplam uzunluğu 100 cm’e kadar ve çevresi 12 cm’den başlayıp 150 cm’e kadar olan ve şekli isteğe göre belirlenebilen kolluklar, bacak kompresif çorapları, tişörtler ve pantolonlar test edilebilir. HOSYcan, RAL’ye özgü beklentilerin yanı sıra hareket sırasında kompresyon etkisinin tespit edilmesi gibi çok yönlü değerlendirme ve test olanakları sunar

  Bunların hepsi ve daha fazlası!

  Tıbbi uygulamaların yanı sıra sizin için kompresyon etkili spor kıyafetlerini ve şekillendirici korseleri de test ediyoruz!

  İndirmeler