close

75 yıldan uzun süredir her türlü tekstil ürünleri için test, sertifikasyon ve araştırmalar yapan bir aile şirketiyiz.

Uluslararası kabul görmüş ve güvenilir bir ortağınız olarak tüm tekstil zinciri boyunca ürünlerinizin başarıyla pazara sunulabilmesi için kendi araştırmalarımızdan edindiğimiz yeni bilgilerle gerekli testlerin yapılması ve bağımsız sertifikaların hazırlanmasından ürünlerin güvenli ve başarılı bir şekilde pazara sunulmasına kadar pek çok konuda hizmetler sunuyoruz.

Şu anda ailenin üçüncü kuşağı tarafından yönetilen şirketimizin, Almanya Bönnigheim'deki genel merkezinde ve dünyanın her yerinde bulunan ofislerimizde müşteri ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş test ve hizmet sunan yaklaşık 1.150 kişilik bir ekiple çalışıyoruz.

Hohenstein Türkiye olarak, 1996 yılından beri deneyimli kadromuzla sizlerin yanında yer alıyoruz. Hızı ve kalitesi ile global tekstil dünyasının vazgeçilmezi olan ülkemiz Türkiye’de üretim zincirinin her aşamasındaki dinamikleri yakından tanıyor ve global pazarın şartlarının sağlanabilmesi için size özel ve hızlı çözümler sunuyoruz. Yerel ve aynı zamanda global ortağınız olarak size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 

İndirmeler