close

OEKO-TEX® ser­ti­fi­ka­la­rı ve ürün eti­ket­le­ri: Sür­dü­rü­le­bi­lir bir ge­le­ceği şe­kil­len­dir­mek.

Hohenstein, OEKO-TEX® Birliği'nin kurucu üyesi ve şirketlerin insanları ve gezegenimizi koruyarak sürdürülebilir şekilde hareket etmelerini sağlayan en büyük sertifikalar, etiketler ve araçlar sağlayıcısıdır.

Öncü olun. Sürdürülebilir Şekilde İlerleyin.

1992'den beri OEKO-TEX®, ürün yönetimi ve tüketicinin korunması için pratik, özel çözümler sunmaktadır.

OEKO-TEX®, güvenlik ve sürdürülebilirlik çabalarının yönetimi ve iletişimi için araçlar sağlar. Modüler sistem, bu hizmetlerin tekstil ve deri tedarik zincirleri boyunca izlenebilirlik, şeffaflık ve maliyetlerin düşürülmesi için birlikte çalışmasını sağlar.

OEKO-TEX®’in faydaları

  • Etkili tüketici koruması ve ürün yönetimi
  • Sorumlu kimyasal yönetimi
  • Çevre dostu üretim teknolojileri
  • Kaynakların ve malzemelerin verimli kullanımı
  • Sosyal sorumluluk sahibi çalışma koşulları
  • Şeffaf tedarik zinciri yönetimi
  • Sürdürülebilir tedarik

OEKO-TEX® sistemini keşfedin

OEKO-TEX® tekstil / deri zincirinin tüm aşamalarında kişiye özel destek sunar:

Özelleştirilmiş çözümler

Sürdürülebilir işin tüm yönlerinin pratik uygulamasında sizi destekliyoruz. Ürün yönetiminiz açısından ileriye dönük ve proaktif olduğunuzu gösterin.

OEKO-TEX® ile günlük işleriniz için faydalı bilgiler

myOEKO-TEX® müşteri portalına erişimden ürün etiketlemeye ve OEKO-TEX® kriterlerindeki en son güncellemelere kadar bu yardımcı programları kaçırmayın.

OEKO-TEX® sertifikasını nasıl alabilirim?

OEKO-TEX® sertifikası almak için ilk adım, ilgili standardın ilgili başvuru formunu doldurmaktır. OEKO-TEX® web sitesindeki çevrimiçi formu kullanarak başvururken lütfen ortak enstitünüz olarak Hohenstein'ı seçtiğinizden emin olun. Başvurunuzu aldıktan sonra sizinle iletişime geçerek sonraki adımları ve OEKO-TEX® sertifikanızın maliyetlerini tartışacağız.

TÜM OEKO-TEX® BAŞVURU FORMU VE STANDARTLARI

OEKO-TEX® Etiket Kontrolü

OEKO-TEX® Etiket Kontrolü, tüketicilerin ve alıcıların OEKO-TEX® etiketlerinin geçerliliğini istedikleri zaman OEKO- TEX® web sitesi veya etiketteki QR kodunu tarayarak.

GEÇERLİLİĞİ ŞİMDİ KONTROL EDİN

OEKO-TEX® Satın Alma Rehberi

Uygun tedarikçilerden oluşan bir ağ ve güvenilir malzeme kaynakları, sürekli olarak sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermek isteyen şirketler için çok önemlidir. OEKO-TEX® Satın Alma Rehberi, güvenilir işbirliği ortaklarının seçiminde ve uygun hammaddelerin tedariğinde sizi destekleyen pratik bir araçtır. Bu çevrimiçi rehberde OEKO-TEX® standartlarına göre sertifikalandırılmış ürünler, markalar ve üreticiler bulacaksınız.

​​​​​​​SATIN ALMA KILAVUZUNA

OEKO-TEX® & Hohenstein: her zaman doğru birliktelik

OEKO-TEX® Birliği'nin kurucu üyesi olarak Hohenstein, tedarik zincirindeki şirketleri ürün yönetimi ve sürdürülebilirlik çözümleri ile desteklemektedir. Akredite test ve denetleme hizmetlerinin yanı sıra geniş endüstri uzmanlığı ile Hohenstein, pazar gereksinimlerinin başarılı bir şekilde yönetilmesine yardımcı olmak için özel çözümler sunar.

TÜM OEKO-TEX® HİZMETLERİMİZİN ÖZETİ

TÜM SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİMİZİN ÖZETİ