Türkiye
Americas
Bangladesh
中国
close

Günümüzde tüketiciler, şirketlerin güvenli ürünler sunmasını, çalışanları korumasını ve çevreyi korumasını beklemektedir. Tüketiciler tekstil ve deri ürünleri satın alırken doğru olanı yapmak isterler ve bu konuda çözüm için markalara ve perakendecilere ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda, STK'lar çevre dostu üretim süreçleri ve sorumlu bir kimyasal yönetimi talep etmektedir. Örneğin Greenpeace Detoks kampanyası, tekstil üretiminden on bir tehlikeli kimyasal grubu tamamen ortadan kaldırmayı amaçlar.

Pazar çok sayıda çözüm ve sertifika sunar, ancak hiçbir sistem tekstil ve deri endüstrilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmamıştır.

Sizin için çözümlerimiz:

STeP by OEKO-TEX®

Tedarik zinciri boyunca şeffaflığı sağlamak için üretim tesislerinizdeki üretim süreçlerini ve çalışma koşullarını ekolojik ve sosyal açılardan güvenilir bir şekilde analiz edin, değerlendirin ve sertifikalandırın.
Tüm detaylar

DETOX TO ZERO by OEKO-TEX®

Üretim süreçlerinizdeki zararlı maddeleri tutarlı bir şekilde belirleyin, verimli ve sorumlu bir kimyasal yönetimi oluşturun ve Greenpeace Detoks kampanya hedeflerine yönelik ilerlemenizi güvenilir bir şekilde raporlayın.
Tüm detaylar