Türkiye
Americas
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
中国
close

Daha fazla sürdürebilirlik için diğer OEKO-TEX® hizmetleri.

Hepsinden önemlisi, OEKO-TEX® sürekli optimizasyon anlamına gelir. Bunu göz önünde bulundurarak,  tekstil ve giyim şirketlerine “ana hizmetlerimizin” yanı sıra ticari sürdürebilirliği sistematik olarak optimize etmek için ek hizmetler sunmaktayız.

DETOX TO ZERO by OEKO-TEX®.

DETOX TO ZERO by OEKO-TEX®, kimyasal yönetiminin ve ayrıca üretim şirketlerinin atık su ve çamurlarının Greenpeace Detox kampanyasının hedeflerini - on bir tehlikeli kimyasalın tekstil üretiminden tamamen çıkarılması - ne derecede yerine getirdiğine dair bir yıllık durum raporudur. DETOX TO ZERO, zararlı maddeleri tanımlamaya, kimyasalların işletme tarafından kullanımını iyileştirmeye ve gerçekleştirilen hizmetleri güvenilir bir şekilde aktarmaya yardımcı olur.

OEKO-TEX® alışveriş kılavuzu.

OEKO-TEX® Alışveriş Kılavuzu, uygun malzemelerin temininde, güvenilir işbirlikçi ortaklar ve tedarikçilerin seçilmesini şeffaf bir şekilde destekleyen ücretsiz bir bilgi aracıdır. Ayrıca tekstil ve kıyafet şirketlerine OEKO-TEX® tarafından sertifikalandırılmış ürünleri uluslararası rağbet gören bir platformda pazarlama ve böylelikle şirketi ücretsiz bir şekilde ön plana çıkarma imkanı sunmaktadır. Alışveriş kılavuzu ürün sorumluluğunu yerine getiren ve tutarlı bir sürdürülebilirlik stratejisi uygulayan tüm şirketler için sürdürülebilir bir tedarik zincirini somut bir şekilde desteklediği ve kolaylaştırdığı için vazgeçilmezdir.

MyOEKO-TEX®.

MyOEKO-TEX® müşteri portalı kayıtlı kullanıcılara mevcut OEKO-TEX® sertifikalarını ve ürün etiketlerini yönetme ve tedarik zincirlerini sürdürülebilirlik açısından kontrol etme imkanı sunar.