Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Daha fazla piyasa şeffaflığı için karşılaştırmalı ürün testleri.

Doğrudan rekabette ürünlerinizin güçlü ve zayıf yanlarını benzer ürünlerle karşılaştırma yaparak tespit etmek istiyorsanız, Hohenstein'ın karşılaştırmalı ürün testleri size ihtiyacınız olan cevapları sağlayacaktır.

Çeşitli kalite belirleme parametreleri ve tüketici bilgilerine ilişkin olarak karşılaştırmalı test şeklinde yürütülen çalışmalarımız, müşterileriniz nezdinde objektif bir şekilde belirlenmiş ürün kalitesi kanıtı ve şirketiniz için iç kalite denetimi olarak işlev görüyor.

Testlerimiz, size muhtemel gelişim potansiyelleri hakkında bilgi verir ve nitel gelişmeleri gösteriyor.açıkça vurgular. Ürünlerinizi rakipleriniz ürünlerle, yeni gelişmeler veya mevcut ürünlerin eski modelleri ile doğrudan karşılaştırarak test ediyoruz. Mevcut olması halinde, DIN (Alman Standardizasyon Enstitüsü) gibi resmi standartlar ve kurum içi test yöntemleri kullanılmaktadır.

Kıyasla, çok fazla tecrübeye sahibiz.

1950'lerden bu yana Hohenstein, üreticiler, perakendeciler ve tüketici kuruşları adına karşılaştırmalı ürün testleri yürütüyor.

Sert yüzeylerde kullanılan temizlik maddeleri, deterjanlar, çamaşır makineleri, kurutma makineleri (beyaz eşya) ve diğer ev aletlerinin karşılaştırılması adına, size son derece pratik ve güvenilir sonuçlar sunan dünya çapında eşsiz bir sistemden faydalanıyoruz.

Sert yüzeylerde kullanılan temizlik maddeleri ve deterjanların karşılaştırılmasında ayrıca, ürünlerinizin leke çıkarma ve kimi zamanda renk bakımı özelliklerini değerlendirmenize imkan tanıyan, EU Ecolabel, IKW tavsiyeleri ve A.I.S.E gibi standartlaştırılmış test işlemleri yürütüyoruz.

Buna ek olarak, geride bıraktığımız süreçte, kağıt havlu, kağıt mendil, okul çantası, eldiven, rulo gibi tekstil ile bağlantılı tüketici ürünleri için, kullanım koşullarını gerçeğe uygun şekilde simüle eden test senaryoları geliştirdik. Engin tecrübemizden faydalanın ya da bırakın sizin için bireysel ihtiyaçlarınıza uygun yeni bir test planı geliştirelim. Söz konusu teklifimiz özellikle, Soft Shell yelek, erkek gömleği, kot, nevresim ve benzeri tekstil ürünlerine ilişkin yürütülen "klasik" karşılaştırmalı ürün testlerini kapsamaktadır.

İndirmeler