Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Doğal etkinlik testleri

Avrupa Biyosit Ürünler Yönetmeliği kapsamındaki ürünlerin onaylanması için ön koşul, yeterli etkinliklerinin kanıtıdır. Daha iyi bir genel bakış için gerek Robert Koch Enstitüsü (RKI) gerekse Alman Uygulamalı Hijyen Derneği (Verbund für Angewandte Hygiene e.V. (VAH)), test edilmiş ve onaylanmış dezenfeksiyon prosedürlerinin listesini tutmaktadır.  Söz konusu listelerde yer almanız ve genel etkinlik deneyine tabii tutulmanız adına geçerli Avrupa Standartlarına ve standartlaştırılmış VAH yöntemlerine uygun test işlemleri sunuyoruz.

Buna ek olarak laboratuvar testlerimiz, farklı gerekliliklerin ve spesifikasyonların dikkate alınmasını gerektiren sanayide ve evlerde kullanılan dezenfektan yıkama prosedürlerini ve dezenfektanları test etmek ve değerlendirmek için kullanılır

Hohenstein'de, mikrobiyolojik laboratuvarlarımız ve test prosedürlerimizin yanı sıra kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler üzerinde testler yapmak ve DIN EN 14885 uyarınca etkinliklerini kanıtlamak için gerekli uzmanlığa sahibiz. Hohenstein gerekli mikrobiyolojik testler için akreditedir ve uygulama alanı ve etkinliğine göre farklılaştırılmış testler sunar.

Doğru testi seçmek için ürün bulucumuzu kullanın!

İndirmeler