close

Reklam başarıları dahi elde edebileceğiniz online rehberiniz.

Ürün sorumluluğunu gerçekleştiren ve buna uygun bir sürdürülebilirlik stratejisi izleyen şirketler, hedeflenen uygulamaya olanak tanıyan uygun tedarikçilere, hammaddelere ve ticari ürünlere ihtiyaç duyar. Bunun için değer zinciri boyunca tasdik edilmiş kriterlere göre partnerinizi seçebileceğiniz güvenilir bir ağ gereklidir. OEKO-TEX® alışveriş kılavuzu uygun malzemelerin tedarikini ve ayrıca güvenilir kooperasyon ortakları ve tedarikçilerin seçimini en iyi şekilde destekleyen ücretsiz bir bilgi aracıdır. Ayrıca OEKO-TEX® tarafından sertifikalandırılmış ürünleri uluslararası rağbet gören bir platformda pazarlama ve böylelikle şirketi ön plana çıkarma imkanı sunmaktadır. 

OEKO-TEX® alışveriş kılavuzu

OEKO-TEX® ile aktif işbirliği içinde olan 10.000'den fazla şirket çevrimiçi rehberde listelenmiştir. Optimal bir arama için çok farklı seçim kriterlerini ve filtreleri birleştirebilirsiniz. Seçim kriterleri arasında OEKO-TEX® sertifikasının türü, tedarikçi aramak istediğiniz bölge ve ülke ile ürün sınıfı, materyal, kullanım alanı vb. gibi aranan ürünlerin daha ayrıntılı tanımlanmasına yönelik diğer parametreler yer almaktadır.

OEKO-TEX® alışveriş kılavuzunun bu özel avantajlarını kaçırmayın.

  • Listelenmiş 10.000'in üzerinde şirketi içeren ücretsiz online rehber sunar. 
  • OEKO-TEX® sertifikalı ürünlerinizi ve şirketinizi uluslararası bir platformda gösterme olanağı sunar. 
  • STANDARD 100, MADE IN GREEN ve OEKO-TEX® LEATHER STANDARD sertifikaları veya ürün etiketleriniz için ECO PASPPORT sertifikalı kimyasallar ve STANDARD 100, LEATHER STANDARD ve MADE IN GREEN sertifikalı hammaddeler için uygun tedarikçileri arayın.
  • Perakendeci veya marka şirket olarak ürün yelpazeniz için hızlı ve kolayca sertifikalı ürünler bulun.
  • Çevresel ve sosyal gerekliliklerinizi karşılayan tedarikçiler için STeP sertifikalı üretim tesislerini arayın.