Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Tekstil ürünlerinizin, kıyafetlerinizin performansını ve işlevini inceliyor ve onaylıyoruz.

Gerek konfor, UV koruması, hava koşullarına karşı koruma, kompresyon (sıkıştırma) etkisi gerekse leasing uygunluğu konularında modern kıyafetler çeşitli işlev ve özellikler sunuyor. Bu hususta yaşanan zorluklar; konu tekstil ürünlerinin ve kıyafetlerin performansı olduğunda, tüketicilerin ve kullanıcıların ilgili ürünleri dış görünüşüne ya da yapısına bakarak değerlendirmesi veya karşılaştırma yapması oldukça zor, hatta imkansızdır. Tüketicilerin ürünlere talebi, üretici, bayi ya da marka olarak ürünleriniz hakkında sağladığınız bilgileri temel almaktadır.

Geniş bir yelpazede sunduğumuz laboratuvar testleri sayesinde ürünlerinizin özellikleri ve işlevlerini tarafsız doğrulama ve müşterilerinize ürünlerinizin ve malzemelerinizin özel kalitesi hakkında güvenilir bilgiler sağlama imkanına sahipsiniz. Sertifikalarımız ve ürün etiketlerimiz, yalnızca ürünlerinizi rakip ürünlerle nesnel bir bakış açısı ile karşılaştırmanıza imkan tanımaz, elde edilen sonuçlar aynı zamanda ürün geliştirme aşamasında halihazırda kullanabileceğiniz optimizasyon fırsatlarını da göstermektedir.

Uluslararası alanda bilinen ve tanınan Hohenstein kalite etiketi ile ürün özelliklerinizi geniş bir yelpazede tüketiciler ile paylaşın ve tüketicilerin ürünlerinize ve şirketinize duydukları güveni arttırın.

İndirmeler