Global
Türkiye
Bangladesh
India
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Atölyelerimizde size nasıl çalıştığını gösteriyoruz

Yaparak öğrenme: Kalıp atölyelerimizde size temel teorik bilgilerin yanı sıra somut pratik yardımlar sağlıyoruz. İstediğiniz kalıp yardımıyla tasarım fikirlerinizi gerçekleştirebilmeniz için size kalıp yapımı için ipuçları ve püf noktaları veriyoruz. Ayrıca size mevcut kalıplardaki problemleri nasıl tanıyacağınızı ve çözeceğinizi de gösteriyoruz. Bunun için atölye katılımcısı olarak bize kalıbı iyi olmayan bir ürün gönderebilirsiniz. Kalıbı sizin için optimize ediyoruz ve ardından atölye sırasında kalıbı iyileştirmek için çözümleri sizinle tartışıyoruz.

Sektörel atölyeler

Sektörel atölyelerimizde, belirli ürün gruplarına odaklanıyoruz – formlu üst iç giyimlerden şık ev kıyafetlerine ve zarif iki parçalı takımlara. Prensip olarak, bu atölyeler ilgili herkese açıktır. Pratik örnekler ve eğitim belgeleri kullanarak, bilgi aktarımına elverişli bir ortam yaratıyoruz. Bir sonraki tartışma grubunda, tüm katılımcılar sorular sorma ve birbirleriyle fikir alışverişinde bulunma fırsatına sahip olurlar. Sektörel atölyeler bizimle Hohenstein'da gerçekleşiyor.

Şirket içi atölyeler

Özelleştirilmiş atölyelerimiz, çalışanlarınızın özel eğitimine hizmet eder. Bunun için sorularınızı özel olarak ele alıyoruz. Birlikte, ürünlerinizin kalıp tasarımında optimizasyon için zorlukları ve olasılıkları tartışıyoruz. Pratik örnekler ve eğitim materyalleri bilgi edinimini kolaylaştırır. Hohenstein'daki modern seminer odalarımızda veya istek üzerine doğrudan sizin alanlarınızda kurum içi atölye çalışmaları düzenliyoruz.

Kalıp atölyesiyle ilgileniyor musunuz?

Atölyelerimiz ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiştir ve çalışanlarınızın pratik bilgiler toplamasını sağlayacaktır. Özel sorularınızı ele alacağız ve ürününüzün kalıp gelişimini optimize etmenin zorluklarını ve potansiyelini sizinle tartışacağız.

Indirmeler