Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Teknik performans açıklamalarımız sayesinde sürecinin en başından sonuna kadar güvenli uygulama.

Tekstil ürünlerine ilişkin gereklilikler, uygulamadan uygulamaya değişiklik göstermektedir. Örneğin, askeri ekipmanlar bir servis çalışanın iş kıyafetine göre daha farklı özelliklere sahip olmalıdır. Teknik performans açıklamaları, iş kıyafeti seçimi ve üretimine ilişkin parametreleri net bir şekilde özetlemektedir. Bu, özellikle tedarik proseslerine ilişkin planlanan kamu ihalelerinde büyük önem arz etmektedir. 

Hohenstein, kıyafet türüne bakılmaksızın ilgili "spesifikasyonların" oluşturulması sürecinde size destek sunuyor. Prototiplerde veya standart ürünlerden ve geniş bir veri bankasından faydalanarak mevcut durumu detaylı bir şekilde belgelendiriyoruz. Grafik gösterimleri, çizimler ve resimlerle süreci daha anlaşılır hale getiriyoruz.

Teknik performans açıklamalarına ilişkin modüller

Malzeme

Bu bölümde kullanılan malzemeler tam olarak tanımlanmaktadır: örneğin, astarlar, kaplama malzemeleri, tekstil lifleri, tasarım özellikleri, birim alan başına ağırlığın belirlenmesi, vb.

Aksesuarlar

Bu, dolgu elemanları ve etiketlerin, hatta kimi zaman malzemelerin boyut ve şekil açısından kapsamlı açıklamasını içermektedir.

Kullanıma uygunluk

Genel gerekliliklere ek olarak, kullanım amacına bağlı olarak zararlı maddelerin test edilmesi, sürdürülebilirlik ve dayanıklılık gibi özel hususlar da ele alınmaktadır. Bunlar UV koruması, antimikrobiyal uygulama veya antistatik uygulama, IR absorpsiyonu ya da kir tutmazlık gibi fonksiyonları ve konfor unsurlarını içermektedir. Ayrıca, tekstil ürünlerinin sürdürülebilirliği ve yeniden kullanılabilirliği (Leasing uygunluğu) hususları da göz önünde bulundurulmaktadır.

Proses

Üretim aşamalarının zorlayıcı ve detaylı tanımı, işlem süreçlerinin kullanışlı bir şekilde tanımlandığı ve yürütüldüğü işlem sıralamasını belirtmelidir. Teknik çizim ve resimler açıklama gerektirmeyecek şekilde oluşturulmuştur ve dünyanın her yerinde kolayca anlaşılabilir.

Nihai ölçümler

Hohenstein'nın SizeGERMANY ile kullanıma sunduğu mevcut vücut ölçülerine uygun ürünlere özel hazırlanmış hazır ölçüm tabloları tüm kıyafet ölçüleri ile uyumludur. Kapsamlı veri tabanımız sayesinde, teknik çizimlerde yer alan faktörlerin geniş ölçüm aralıklarını, net, açık gösterimlerini içeren nihai ölçüm tablolarını geliştirdik.

Avantajlarınız

  • Farklı kalite beklentilerinden kaynaklanan şikayetlerin önüne geçilmesi
  • Açık ihale usullerinde yüksek kalite seviyelerinin elde edilmesi
  • Tedarikçiler değişse bile tutarlı ürün kalitesinin sağlanması

İndirmeler