Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Tekstil üretiminden kaynaklanan atık suyu test ediyoruz.

Başarılı markalar, perakendeciler ve üreticiler, çevre dostu üretimi ön planda tutmak için trend ve kalitenin ötesine odaklanmaktadır. Greenpeace’in başlattığı Detoks gibi kampanyalar, halkın dikkatini tekstil endüstrisinin sularımızda on bir zararlı kimyasal grup kullanımına çektiğinden bu yana, kirlenmemiş atık su dünyada sabit bir para birimi haline geldi.

Hohenstein'ın küresel laboratuvarları, tehlikeli kimyasallardan kaynaklanan çevresel etkinizi azaltmak için atık suyu kapsamlı bir şekilde test eder. OEKO-TEX® limit değerleri, ZDHC gereklilikleri ve Detoks kampanyası hedefleri gibi endüstri gereksinimleri ve standartlarına uygunluğun bağımsız kanıtını sağlama konusunda akrediteyiz.

Küresel kalite için standartlaştırılmış ve özelleştirilmiş testler.

Üretimin atık sularını uluslararası standartlara uygun olarak test ediyoruz, örn. AOX, COD ve BOİ, nitrojen seviyeleri veya ağır metaller gibi bilinen parametreler açısından. Tekstil üretimi sırasında kullanılan belirli maddeler için atık su numunelerinizi de test edebiliyoruz, örn. klorofenoller, ftalatlar, alev geciktiriciler, APEO'lar veya PAH'lar.

Laboratuvarlarımızda çalışan uzmanlar numune almak için üretim tesislerinizi ziyaret ederler. Hangi Hohenstein laboratuvarını seçerseniz seçin, numune alma sürecinin ve sonraki laboratuvar testlerinin küresel kalite standartlarını karşıladığını garanti ediyoruz.

Avantajlarınız.

  • Üretim tesislerinizin atık sularında herhangi bir sorun olmadığının bağımsız kanıtı
  • Atık suyu sizin için uygun standartlara göre test edin (örn. Greenpeace DETOX kampanyası, ZDHC, OEKO-TEX® STeP)
  • Uluslararası standartlara uygun olarak bilinen ve tekstile özgü parametreler için atık suyu test edin
  • ZDHC uyumlu üretim sağlayın
  • OEKO-TEX® STeP'e göre sertifikasyon için atık su limitlerine uygundurlar
  • Detoks kampanya hedeflerini karşılayın

İndirmeler