Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Temizlik işi: Etkin tekstil bakımı için bilgi birikimimiz.

Dış görünümün, işlevselliğin ve kullanım ömrünün uzun süre korunmasında uygun tekstil bakımı çok önemli bir rol oynamaktadır. Dolayısıyla, başarılı bir pazar konumlandırması elde etmek adına, ticari çamaşırhane işletmecisi ve tekstil leasing şirketi olarak geniş hizmet, denetim ve sertifikasyon yelpazemizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel çamaşır bakımı alanında German Certification Association for Professional Textile Services [Gütegemeinschaft sachgemäße Wäschepflege e. V.] 'in bünyesinde dünya çapında RAL kalite işaretleri ile 400'den fazla çamaşırhanenin kalite güvencesinden sorumluyuz. Yerinde teknik ve hijyen proses kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Buna ek olarak, kıyafetlerin, tekstil ürünlerinin ve kişisel koruyucu ekipmanların ticari çamaşırhanelerde işleme tabi tutulup tutulamayacağını, diğer bir deyişle, tekstil leasing uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Ev tipi çamaşır bakımında, deterjanların ve yumuşatıcı, leke çıkarıcı veya çamaşır parfümü gibi yardımcı temizlik maddelerinin performans parametrelerini karşılaştırmalı testler aracığıyla inceliyoruz. Müşteri portföyümüz deterjan veya ham madde üreticileri, perakendeciler veya tüketici kuruluşlarından oluşmaktadır. Özellikle, test yöntemlerinin talep edilen şekilde adaptasyonu ile şikayet yönetimi konularında destek sunuyoruz. Doğal yollarla kirlenmiş ev tipi çamaşırları ele alan, tüketici temelli ve pratik test yöntemlerine odaklanıyoruz. Buna ek olarak, Ecolabel veya AISE kriterlerine uygun standartlaştırılmış test programlarından da faydalanıyoruz.

Dahası, optimize edilmiş işletme prosedürleri üzerine araştırmalar yapıyor, atık su analizleri gibi ekolojik testler yürütüyor ve etkin hijyen yönetimi için uzman ipuçları sağlıyoruz.

Ticari çamaşırhane

Product and quality assurance in industrial laundries & testing of rental suitability of textiles.

Ev tipi tekstil bakımı

Verimli ve nazik ev tekstili bakımı için karşılaştırmalı ürün testleri.