Türkiye
Americas
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
中国
close

Sertifikalarımız taahhütlerinizin kanıtıdır.

Şeffaflık ve güven sadece nihai tüketici için önemli değildir. ECO PASSPORT ve STeP by OEKO-TEX® gibi sertifikalandırmalar, sürdürülebilir kimyasal tedariki ve ayrıca sosyal sorumluluk bilinciyle çevre dostu üretim koşulları söz konusu olduğunda B2B alanında da yardımcı olur.

STeP by OEKO-TEX®.

STeP, “Sustainable Textile Production” (sürdürülebilir tekstil üretimi) anlamına gelir. Üretim şirketleri bir STeP sertifikalandırması ile değer zinciri boyunca sürdürülebilir üretim açısından büyüyen pazar taleplerinin başarılı bir şekilde üstesinden geldiklerini göstermektedirler. Şirketler, STeP ile çevre katkılarının ve sosyal çalışma koşullarının sürekli iyileştirilmesi için temel oluşturur ve bunu tüm taraf gruplarına şeffaf bir şekilde gösterebilirler.

ECO PASSPORT by OEKO-TEX®.

ECO PASSPORT by OEKO-TEX®, kimyasal üreticilerine kimyasallarının, renklendiricilerinin ve yardımcı malzemelerinin OEKO-TEX® yönetmeliği uyarınca insan ekolojisi açısından güvenli tekstil üretimi ve çevre dostu üretim için uygun olduğuna dair bağımsız bir belge sağlar. Tekstil üreticileri bir ECO PASSPORT sertifikalandırması ile satın alma esnasında güvenli kimyasallar ve yardımcı malzemelere eriştiklerinin bilincindedir.