Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Sertifikalarımız taahhütlerinizin kanıtıdır.

Şeffaflık ve güven sadece nihai tüketici için önemli değildir. ECO PASSPORT ve OEKO-TEX® STeP gibi sertifikalandırmalar, sürdürülebilir kimyasal tedariki ve ayrıca sosyal sorumluluk bilinciyle çevre dostu üretim koşulları söz konusu olduğunda B2B alanında da yardımcı olur.

OEKO-TEX® STeP

STeP, “Sustainable Textile Production” (sürdürülebilir tekstil üretimi) anlamına gelir. Üretim şirketleri bir STeP sertifikalandırması ile değer zinciri boyunca sürdürülebilir üretim açısından büyüyen pazar taleplerinin başarılı bir şekilde üstesinden geldiklerini göstermektedirler. Şirketler, STeP ile çevre katkılarının ve sosyal çalışma koşullarının sürekli iyileştirilmesi için temel oluşturur ve bunu tüm taraf gruplarına şeffaf bir şekilde gösterebilirler.

STeP sertifikası - tüm detaylar

OEKO-TEX® ECO PASSPORT

OEKO-TEX® ECO PASSPORT, kimyasal üreticilerine kimyasallarının, renklendiricilerinin ve yardımcı malzemelerinin OEKO-TEX® yönetmeliği uyarınca insan ekolojisi açısından güvenli tekstil üretimi ve çevre dostu üretim için uygun olduğuna dair bağımsız bir belge sağlar. Tekstil üreticileri bir ECO PASSPORT sertifikalandırması ile satın alma esnasında güvenli kimyasallar ve yardımcı malzemelere eriştiklerinin bilincindedir.

ECO PASSPORT sertifikası - tüm detaylar

OEKO-TEX® RESPONSIBLE BUSINESS

OEKO-TEX® RESPONSIBLE BUSINESS, markalar, perakendeciler ve üreticiler için yönetim süreçlerinde ve tekstil ve deri endüstrisindeki tedarikçilerinin süreçlerinde insan hakları ve çevre konusunda kurumsal durum tespiti uygulamak söz konusu olduğunda güvenilir bir çözüm sunar.

RESPONSIBLE BUSINESS sertifikası - tüm detaylar