Türkiye
Bangladesh
پاکستان
中国
close

Tüketiciler satın alma kararlarını görünüş ve uyumdan daha fazlasına dayandırır. Tüketiciler, tercih ettikleri tekstil ve deri ürünlerinin çalışanlara, ailelerine ve çevre sağlığına zarar vermemesine de özen gösterirler. Tüketiciler doğru olanı yapmak isterler ancak bu faktörleri kendi başlarına değerlendiremezler. Bu konuda çözüm için markalara ve perakendecilere ihtiyaç duyarlar.

Aynı zamanda, üreticiler, markalar ve perakendeciler, tedarik zincirleri boyunca ürün yönetimi ve sorumlu üretim konusundaki çabalarını iletmek için şeffaf ve güvenilir bir araca ihtiyaç duyarlar.

OEKO-TEX® ORGANIC COTTON, MADE IN GREENSTANDARD 100 ve LEATHER STANDARD ürün etiketleri, alıcılara bilinçli satın alma kararları için güvenilir yönlendirme sunar.

Sizin için çözümlerimiz:

OEKO-TEX® STANDARD 100

Tekstil ürünlerinizin zararlı maddeler için test edildiğine ve yasal gereklilikleri karşıladığına dair bağımsız kanıt sağlayarak B2B müşterileriniz ve tüketicilerinizle güven oluşturun.

OEKO-TEX® MADE IN GREEN

Tekstil ve deri ürünlerinizin zararlı maddeler açısından test edildiğini ve ayrıca doğrulanmış sosyal ve güvenli çalışma koşulları çerçevesinde çevre dostu üretim süreçleri kullanılarak üretildiğini alıcılara ve tüketicilere şeffaf bir şekilde gösterin.

OEKO-TEX® LEATHER STANDARD

Deri ürünlerinizin zararlı maddeler için test edildiğine ve yasal gereklilikleri karşıladığına dair bağımsız kanıt sağlayarak B2B müşterileriniz ve tüketicilerinizle güven oluşturun.

OEKO-TEX® ORGANIC COTTON

Tekstil ürünlerinizi OEKO-TEX® ORGANIC COTTON etiketimizle belgelendirerek ürünlerinizin güvenilir bir şekilde organik pamuktan veya organik pamuk karışımlarından yapıldığını kanıtlayın.