Sertifika veren üçüncü şahıslar için test hizmetleri

Hohenstein Enstitülerinin onaylı laboratuvarlarında yapılan incelemeler, sıkça uluslararası sertifikaların temelini oluşturmaktadır.

1060 numaralı CPSC kimliğine sahip bağımsız bir test laboratuvarı olarak, ABD'ye ihraç edilen ürünlerin CPSC'ye uygunluğunu test etmeye yarayan tüm işlemleri yapma hakkına sahibiz.

Kişisel koruyucu giysiler için Avrupa'da onaylı 0555 numaralı test ve sertifikalandırma merkezi olarak, bu ürünlerin 89/686/EWG yönergesine uygunluğu değerlendirmekteyiz.

Im Auftrag der Gütegemeinschaft sachgemäße Wäschepflege e.V.(Profesyonel Tekstil Hizmetleri için Alman Sertifikalandırma Birliği) adına, bölgede bulunan ticari çamaşırhanelerin kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Tesis denetimleri ve laboratuvar incelemeleri, uygun tekstil bakımı için verilen RAL kalite işareti 992 (RAL-GZ 992) için ön koşul niteliği taşımaktadır.

Uluslararası OEKO-TEX® Topluluğu olarak, şirketlerin ürünlerine OEKO-TEX® Standard 100 ve Made in Green by OEKO-TEX® sertifikaları alabilmelerini sağlayan zarar madde kontrolleri yapmaktayız. Buna ek olarak, üretim tesislerini sürdürülebilir üretim koşulları için verilen OEKO-TEX® STeP sertifikasının koşulları çerçevesinde denetlemekte ve sertifikalandırmaktayız.

İrtibat kişisi

Erol
Özcan
Telefon:
+90 212 867 24 00
Faks:
+90 212 867 24 25