Evde Yıkama Bakım Temizleme

Karşılaştırmalı ürün testleri pazarın şeffaflığını arttırarak, hem tüketicilere, hem perakendecilere hem de imalatçılara fayda sağlar. Ürünlerin ve proseslerin karşılaştırmalı bir şekilde teste tabi tutulması bunun temelini oluşturur. Bu testlerde karşılaştırma için aynı imalatçının ardıl ürünleri ya da farklı imalatçıların sahip olduğu ürünlerden test numuneleri kullanılabilir.

Hohenstein Enstitüsü 1950'li yıllardan bu yana, imalatçılar, tedarikçiler ve tüketici örgütleri için karşılaştırmalı testler yürütmektedir.

El deterjanları, makine deterjanları, tekstil bakım ürünleri, çamaşır makineleri, kurutucular (beyaz eşyalar) ve diğer ev aletlerini karşılaştırarak uygulamaya en yakın ve en güvenilir sonuçları veren, benzersiz bir sistem kullanıyoruz. Ayrıca deterjanlar için (AB Eko Etiketi A.I.S.E.) standart test prosesleri uygulayarak bu ürünlerin çamaşır bakımı, renk bakımı ve malzeme bakımında gösterdiği performansı değerlendiriyoruz.

Çocuk bezi, şemsiye, çadır, peçete gibi tekstil tüketim ürünleri için de geçtiğimiz yıllarda kullanım koşullarını gerçekçi biçimde simule eden test senaryoları geliştirdik. Köklü deneyimimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ya da bırakın sizin için biz ayrı, yeni bir test planı geliştirelim.

İrtibat kişisi

Erol
Özcan
Telefon:
+90 212 867 24 00
Faks:
+90 212 867 24 25