Türkiye
Bangladesh
Việt Nam
Indonesia
پاکستان
中国
close

Tekstiller enfeksiyon zincirinin kesilmesinde belirleyici bir role sahiptir. Bu nedenle Hohenstein, tekstillerinizin antimikrobiyal özelliklerine yönelik sertifikasyon hizmeti sunmaktadır (bakteriler, mayalar, mantarlar ve virüslere karşı etkililik).

Uygulamalı hijyen konusuna büyük önem veriyoruz, ör. ticari çamaşırhanelerde. Gütegemeinschaft sachgemäße Wäschepflege e.V. (Profesyonel Çamaşırhaneler Kalite Birliği - RAL-GZ 992) kapsamında organize olan 400'den fazla ticari çamaşırhane, ilk müşterilerimiz arasında yer alır. Aynı zamanda sağlık sektöründe yer alan birçok kuruluş, endüstriyel kuruluşlar, atölyeler, oteller ve gastronomi kuruluşları da bunların arasında yer alır.

Antibiyotiklere karşı dirençli mikroplar (MRSA) veya farklı influenza ve diyare virüsleri (ör. EHEC) gün gittikçe yaygınlaşıyor. Bu nedenle bir çok endüstriyel kuruluş ve atölye için Hijyen Yönetimi bir zorunluluktur.

Hohenstein ile bunlardan faydala­na­bi­lir­si­niz

  • Bireysel olarak hazırlanmış test senaryoları
  • Genel işletme hijyeni ve hijyen yönetiminin denetimi veya
  • Havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi sitemlerindeki hijyenik şartların kontrolü ve
  • İçme suyu analizleri.

Mutfaklar ve gıda maddelerinin işlendiği alanlar için bunun dışında HACCP konsepti kapsamında hijyen denetimi de sunuyoruz.

Yüzeylerin ve tekstillerin hijyen yönetimi alanında bir dizi uluslararası düzeyde kabul görmüş test yöntemine sahibiz.

Koku analizi veya mite  yoğunluğunun değerlendirmesi için özel alanlarda ayrıca böceklerden korunma sistemlerinin etkinliği için de ayrıntılı test sistemlerimiz mevcuttur. 

İndirmeler