Leasing'e uygunluk

Günümüzde giderek daha fazla şirket tekstil ürünlerinin leasing'inden yararlanmaktadır. İş kıyafetleri, koruyucu donanımlar (KKD), iş üniformaları ya da keten örtüler (masa örtüsü, yatak örtüsü) gibi tekstil ürünlerine ilişkin standartlar ise yüksektir.

Bu katı standartlar özellikle de ticari çamaşırhaneler için bakıma ya da yeniden işleme elverişlilik konusunda geçerlidir. Ayrıca kiralanacak tekstil ürünlerinin ekonomik nedenlerden ötürü görünüş ya da işlev bakımından ciddi bir bozulma olmaksızın mümkün olduğunca uzun ömürlü olmaları gerekir.

Hohenstein Kalite Standardı 701ff'de hastaneler, huzur evleri, gıda tesisleri, oteller ya da şirketler gibi birçok kullanım alanı için leasing'e ya da kiraya uygunlukla ilgili tüm koşullar belirlenmiştir.

Kiralanacak tesktillerin tedariki konusunda da size tarafsız bir değerlendirme sunarak, en ideal kullanım süresi için istediğiniz güvenliği garanti ediyoruz. Ayrıca EN 471 uyarınca, örneğin reflektörlü uyarıcı elbiselerin gerektirdiği ürün yükümlülüğü gibi standartları göz önünde bulundurarak görsel ve işlevsel unsurları da titizlikle ele alıyoruz.

İrtibat kişisi

Erol
Özcan
Telefon:
+90 212 867 24 00
Faks:
+90 212 867 24 25