Müşteri gereksinimleri doğrultusunda pazarlanabilirlik

Tüketiciler için bazı ürünler Tüketici Ürünleri Yönetmeliği (BedGestV) uyarınca Almanya'da pazara sürülmeme riski taşımaktadır. İmal ettiğiniz veya dağıttığınız ürünlerin pazarlanamaması satışlarda gerilemeyi beraberinde getirebilir veya iade talepleri nedeniyle gerçek bir soruna dönüşebilir

. Kimyasal ve fiziksel malzeme özelliklerine ilişkin yürüttüğümüz testlerle kendi imalatınız ve ön tedarikçi imalatı sırasında bu konuda baş gösteren sorunları yanılma payı olmaksızın tespit etmenize yardımcı oluyoruz.

Özellikle de, talep üzerine bağımsız denetçilerimiz tarafından seri üretimden hemen önce ya da seri üretimin başında tekstil ürünlerinden numune alınması durumunda daha etkili bir şekilde sunabiliriz.

Numune alımları, en kötü ihtimalle yasaklanmış azoik boya maddelerinin kullanımı veya aşırı ağır metal içeriği nedeniyle pazarlama faaliyetlerinin mümkün olmadığı durumlarda ürünlerin pazarlanabilirliğine ilişkin sorunları tespit eder.

En kötü ihtimaller gerçekleşse bile değerli bir tavsiyenin masraflı olmasına gerek yoktur. Danışmanlık hizmetimiz ile sorunları imalat sürecinde gidererek sonraki imalat serilerinin pazarlanabilir olmasını sağlıyoruz.

Desteğimiz, örneğin zararlı maddelerle kontamine olmuş ürünlerin uzman ellerde yeniden işlenerek satışa uygun hale getirilmesi durumunda da sizinle olacaktır.